Yeni lisans öğrencileri için Bilgisayar Mühendisliği Bölümü oryantasyon toplantısı 21 Eylül 2021, Salı, Saat:13:00’de yapılacak.

Yeni lisans öğrencileri için Bilgisayar Mühendisliği Bölümü oryantasyon toplantısı 21 Eylül 2021, Salı, Saat:13:00′de Mithat Çoruh amfide (Mühendislik Binası B-Blok) yapılacak. Toplantıda bölüme yani başlayan öğrencilere  lisans programının amaçları, müfredat, danışmanlık, değişim imkanları, stajlar, ve mezuniyet sonrası imkanlar konusunda bilgiler verilecek. Öğrencilere başarılı bir eğitim hayatı için tavsiyelerin de yer alacağı toplantı yüzyüze gerçekleştirilecek.

Salonda aynı anda bulunan öğrenci sayısını azaltmak amacı ile toplantı birbirinin aynı olan iki oturumda yapılacaktır. 1. oturum saat 13:00-14:00 arası yapılacaktır. Soyadı A-K ile başlayan öğrenciler bu oturuma katılacaklardır. 2. oturum ise saat 14:00-15:00 arası yapılacaktır. Soyadı L-Z ile başlayan öğrenciler de bu oturuma katılacaklardır. Toplantıda GE100 aktivitesi olması dolayısı ile yoklama alınacaktır.

Hazırlık Okulunda okuyacak öğrenciler için ayrıca bir seminer düzenlenecektir. Tarihi sonra açıklanacak olan bu seminerin dili Türkçe olacaktır.